Банально звучить, та у бурхливому вирі життя люди все частіше забувають про себе. Чим ми живемо, як дихаємо - тепер мало кого бентежить. Атмосфера забруднена настільки, що про це й писати не потрібно, але... Завжди залишається капосне слово - "але". Саме там, у висотах - джерело життя - кисень... А ми живемо за принципом - "Після мене - хоч потоп." А хто ж дбатиме про матінку-природу, яка дала нем життя?
У 2005 році, як показали екологічні дослідження, суттєво зменшився обсяг забруднювальних викидів в атмосферу України: завдяки спаду виробництва. Але їх рівень залишається дуже високим у великих промислових регіонах (особливо Донецько-Придніпровському регіоні).
Провідне місце у забруднені атмосфери на цій території займає транспорт, який виділяє більше 50% загальної кількості шкідливих речовин. Протягом десятиріч фахівці боролись з проблемою вихлопних газів і все ж таки розробили методи, при дотриманні яких екологічна ситуація із забрудненням країни полегшиться, але для цього потрібні великі кошти, яких, як правило, в бюджеті з кожним роком стає все менше і менше.
А сподіватися на благочинні пожертви не приходиться... Якщо розглядати питання вирішення екологічної проблеми, то для того, щоб активно протидіяти цій екологічній проблемі треба не дуже таки й багато: необхідно збільшити кількість зелених насаджень вздовж доріг; винести автомагістралі подалі від центрів міст; удосконалити правила дорожнього руху, щоб не було заторів; розбудовувати метро; прокладати нові маршрути тролейбусів та трамваїв; застосувати на автотранспорті альтернативні види моторного палива; запровадження технології очищення повітря за допомогою фільтрів. Усе це реально зробити,а ми... Завжди укінці залишаються тільки три крапки.
І якщо подивишся на цю проблему збоку, то зрозумієш, що для її вирішення потрібно не так вже й багато, було б бажання...
Прочитано 15607 раз. Голосов 8. Средняя оценка: 4,88
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Береги честь смолоду - Людмила Солма *) ПРИМЕЧАНИЕ в дополнение или Post Scriptum:
"честь - вера":
честь - достойные уважения и гордости моральные качества и этические принципы
вера - и в т.ч. убежденность в существовании Бога
"доброта - любовь":
доброта - отзывчивость, душевное расположение к людям, стремление делать добро (все положительное, хорошее, полезное) друг другу
любовь - чувство самоотверженной, сердечной привязанности (в т.ч. и любовь к родине)
ИНФОРМАЦИОННО-ПРЯМОЕ ЦИТИРОВАНИЕ из ВИКИПЕДИЯ:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8C
(Архимандрит Платон. Православное нравственное богословие. Свято-Троицкая Сергиева Лавра, 1994, с. 185).
«Честь – это внутреннее, данное самому себе право оценивать себя и своё существование в категориях самоуважения». Объективными факторами, дающими право на честь, являются целомудрие и благородство. Целомудрие – идеальная аксиологическая норма природного состояния. Благородство – идеальная аксиологическая норма личностного состояния.
В христианстве существует термин: благочестие. Честь - создание сосуда, крепкое сдерживание себя в достойном, создание сосуда для достойного. Благочестие - созидание сосуда для благодати, для света. Святых в православии зовут подвижниками благочестия.
Честь - сосуд, покров души. Покров, под которым хранится душа живой. Незапятнанная честь - чистый, целостный покров, не имеющий пятент порочных дел.
ССЫЛКА на ВИКИПЕДИЯ: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8C
Всем,кто лично знаком с Ним - Анна Дмитриева Очень многие захотят возвратиться,для того,чтобы попросить прощение у ближних и дальних. Навсегда оставить грехи,признавая себя грязным, но,после смерти нет покаяния...